MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 6492457
nr 649 2457
Karmstolar
1 par, Gustaviansk stil, 20-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 19:00:18
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
700 kr
650 kr
900 kr
Den Gustavianska stilen